Size A A A

Oral sex

Pani wpadła pewnego dnia miał pokazać jej moje oddanie i bezwzględną uległość, tego dnia miałem się stawić w pokoju hotelowym o wyznaczonej godzinie jedyne co miałem zabrać to maska. Dostałem polecenie przywdziania jej na głowę tuż przed wejściem do pokoju.

Szybkie wejście po schodach jeden rzut oka na rząd pokoi w holu czy nikt nie przechodzi akurat i już wsuwam moja maskę pukam do drzwi z drżeniem łap, otwiera pani… ubrana w niebotyczne szpilki czarne jak smoła wraz z czarna sukienka z tiulu podcięta z przodu , długą od tyłu po samą podłogę skłaniam się całuje w rękę jestem prowadzony do pokoju i pada pytanie czy zrobię dla swojej Pani wszystko …. Podchwytliwe pytanie chciało by się powiedzieć pewnie wszystko ale czy dam rade czy nie cofne się więc udzielam wymijającej odpowiedzi oczywiście moja Pani wszystko co tylko ci obiecałem w cyrografie .

Dobrze psie zatem rozbieraj się do naga i stawaj w kącie , szybko to uczyniwszy stanąłem w jednym z kątów pokoju w międzyczasie właścicielka mojego marnego żywota udała się dostojnym krokiem do łazienki jak sądziłem zażyć kąpieli lub inne , a tymczasem zobaczyłem jak wychodzi z niej z drugim psem prowadzonym na smyczy oczom nie wierzyłem padł rozkaz na kolana i oboje oszołomieni już klęczeliśmy u stóp jak się okazuje swojej Pani .Oboje zapewne zdziwieni byliśmy jednak spod mojej jak też drugiego psiaka maski nie szło dojrzeć żadnej reakcji ze strony mimiki mniemam że zdziwienie było obopólne.

Słuchajcie moje pieski robimy dzisiaj zawody i pokazy cyrkowe Pani będzie was szkolić i patrzeć oraz karać za nie wykonane polecenia najpierw losowanie szybki rzut moneta orzeł czy reszka zdecydował który pies ma nr 1 , a który nr.2.

Więc tak jedynka kończy pierwsza , padło na mnie …..zadania są dla was trzy bo na więcej i tak nie dacie rady zapchlone gnidy. Macie sobie obciągać jak rasowe dziwki z pod latarni , jak już przeciwnik będzie kończył ma mnie poinformować i zapytać o zgodę ,mu jej udzielę ..he he zabrzmiało. Zaczynajcie dwójka obciągaj. Drugi pies dalej klęczał ja natomiast wstałem i podałem mu prącie do obróbki ssał jak potrafił nie widziałem reakcji z racji masek , ale widać było że robi to po raz pierwszy.

Comments (0)
Last commented videos / Trending video comments / Most commented videos
Last commented models / Trending model comments / Most commented models